Hakkımızda

   

ihamer  Havacılık Savunma Teknolojileri A.Ş. 2018 yılında ihamer- insansız Hava Araçları Merkezi  ismi ile Ankara da  faaliyetlerine başlamıştır. Yeni gelişmeler göz önünde bulundurularak askeri ve sivil sektörlere hizmet vermek amacı ile  ihamer  Havacılık Savunma Teknolojileri A.Ş. olarak yapılanmıştır.

ihamer  Havacılık Savunma Teknolojileri A.Ş. Savunma Sanayi sektöründe 32 yıllık tecrübeli kadrosu ile Test, bakım- onarım, saha kurulumu, sivil ve askeri sistem entegrasyonu sağlamaktadır. Savunma Sanayii ve Havacılık sektörleri ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını yürütmektedir.

İnsansız Hava Araçları , Termal Drone, Tarımsal Drone, Medikal Sanayii, uygulama alanlarını bünyesine katmıştır.

Savunma Sanayii sektöründe tecrübemizle edindiğimiz bilgiler ışığında güvenilir ve etkin çözümler sunmak üzere faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Sektörde 32 yıllık tecrübemizle edindiğimiz bilgiler ışığında güvenilir ve etkin çözümler sunmak üzere faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.


dronExpres  ihamer AŞ markasıdırServes quick and efficent technical service in unmanned aerial veichles.

We are happy to serve you trustworthy and efficent solutions with our experiences in aviation, defense industry and electronics field for 32 years.


dronExpres is a brand of ihamer Co. 


Harita / Map